Novinky ze školy

06 Zář

Dětská univerzita Fakulty pedagogické ZČU

Rádi bychom Vás informovali, že i v letošním VYSOKOŠKOLSKÉM zimním semestru poběží Dětská univerzita Fakulty pedagogické ZČU. Registrace bude zahájena 7. 9. v 18:00. Děti si mohou vybrat s desítek kurzů napříč všemi obory. Účast je kompletně zdarma a je zakončena slavnostním předáním osvědčení (celý akt probíhá ve stejném formátu jako vysokoškolská promoce).   Všechny informace i registraci najdete na deti.zcu.cz.

22 Srp

Seznam školních pomůcek

Jednotlivé seznamy školních pomůcek naleznete zde:   Pomůcky pro 1. ročník  Pomůcky pro 2. ročník Pomůcky pro 3. – 5. ročník

22 Srp