Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a mateřská škola Chválenice se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky www.zschvalenice.cz.

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1 z důvodu nedostatečně přístupného obsahu anebo výjimek uvedených níže.

Přístupnost obsahu

Na webových stránkách jsou nabízeny i informace ve formě dokumentů formátů DOC, DOCX, XLS nebo PDF, protože obsahují formátování nepodporované webovým formátem HTML. Prohlížení těchto dokumentů zajišťují zdarma šířené aplikace nebo rozšíření webových prohlížečů.

Vypracování prohlášení o přístupnosti

  • Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 18.10.2019
  • Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 18.10.2019
  • Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 27.9.2020

Zpětná vazba

Cílem Základní a mateřské školy Chválenice jsou internetové stránky přístupné všem jejím uživatelům na základě principů přístupnosti (vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita).

Kontakt:
Základní škola a mateřská škola Chválenice
Chválenice 31
332 05 Chválenice

telefon: 377992122
e-mail: zs-chvalenice@volny.cz

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4

e-mail: pristupnost@mvcr.cz

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.