Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a mateřská škola Chválenice se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky www.zschvalenice.cz.

Stav souladu

Tato webová stránka je plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Informace prezentované v jiných formátech

Dokumenty a formuláře mohou být dostupné ve formátech DOC, DOCX, XLS nebo PDF.

  • Pro zobrazení dokumentů v obecném formátu PDF, doporučujeme nainstalovat aplikaci Adobe Reader, která je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe.
  • Pro zobrazení dokumentů ve formátech DOC, DOCX a XLS je vhodné použít aplikace některého kancelářského balíku, například Microsoft Office, nebo zdarma dostupný LibreOffice (dříve OpenOffice).

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 18 .10. 2019 metodou vlastního posouzení provedeném subjektem veřejného sektoru.
Prohlášení o přístupnosti odpovídá vzoru stanovenému prováděcím aktem Evropské komise vydaným podle čl. 7 odst. 2 směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

  • Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 18 .10. 2019
  • Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 27. 9. 2020
  • Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 1. 4. 2023

Zpětná vazba

Cílem Základní a mateřské školy Chválenice jsou internetové stránky přístupné všem jejím uživatelům na základě principů přístupnosti (vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita).

Kontakt:
Základní škola a mateřská škola Chválenice
Chválenice 31
332 05 Chválenice

telefon: 377992122
e-mail: zs-chvalenice@volny.cz

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4

e-mail: pristupnost@mvcr.cz

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.