08 Dub

Rozhodnutí o přijetí

Všichni uchazeči, jenž prostřednictvím svého zákonného zástupce podali přihlášku k základnímu vzdělávání, byli přijati nebo bylo rozhodnuto o odkladu povinné školní docházky. Rozhodnutí o přijetí se nevydává (pouze na vlastní vyžádání).

18 Pro

Rosteme s knihou

V září se naše škola vydala vstříc celoročnímu projektu nesoucí název – Rosteme s knihou. Byl zařazen nový zájmový kroužek, který záměrně a cíleně podporuje čtenářskou gramotnost, která se pomalu vytrácí z podvědomí dětí a žáků. Naší snahou je zábavnou, hravou, tradiční i netradiční formou dostat jednu knihu do co možná nejvíce lidských rukou. Naši žáci se do čtenářských dovedností […]

24 Lis

Tyjátr

21.11.2023 – výjezd mimo školu do centra TYJÁTR (po výměně oken, kdy probíhaly poslední úpravy a úklid v prostorách školy). Z fotek je patrno, že si to všichni velmi užili.

16 Lis

Výměna oken

Od 16.11.2023 probíhá výměna oken – viz. galerie k prohlédnutí. 🙂

14 Lis

Techmania – Plzeň

10. 11. 2023 se naši žáci zúčastnili projektového dne v Techmanie Science Center. Absolvovali zde projekci filmu (mladší žáci) a starší žáci si vyzkoušeli činnosti v laboratoři s následným plněním úkolu v expozicích.

31 Říj

Helloween ve škole

Helloweenské tvoření, perfektní kostýmy a výborné občerstvení. V takovém „duchu“ se nesl halloweenský projektový den. Všem rodičům moc děkujeme za spolupráci. 🙂

29 Říj

Muzeum – Blovice

25. 10. 2023 naši žáci navštívili muzeum v nedalekých Blovicích. Akce byla zdařilá a pro všechny velmi poučná. Velkým přínosem jsou bezesporu nové informace z oblasti čtenářské gramotnosti.

19 Říj

Úklid školní zahrady

V rámci pracovních činností žáci naší školy zazimovali zahradu a pečlivě ji uklidili. Sběr ořechů a hrabání listí byl doprovázen slunečním svitem a žáci si činnost velice užili.

Nastavení soukromí