13 Lis

Přerušení provozu

Dne 18. 11. 2022 bude přerušen provoz mateřské školy. Základní škola má v tento den naplánované ředitelské volno.

03 Lis

Country tance

Dne 3. 11. 2022 se uskutečnil projektový den ve škole v harmonii tance COUNTRY.

01 Lis

Ředitelské volno

Na pátek 18. 11. 2022 vyhlašuje ředitelka školy volno pro žáky – ředitelské volno. Před ředitelským volnem je státní svátek 17. listopadu 2022.

31 Říj

Halloween

Původně keltský lidový svátek umí perfektně přichystat společně s dětmi paní učitelky. Dobré a chutné jídlo je k tomu základem.

26 Říj

Lesní hrátky

Před podzimními prázdninami a významným státním svátkem vyrazila naše škola a školka do prostředí lesa, kde se v rámci projektu Šablony III uskutečnil další výukový den. Výborné počasí doprovázel perfektní program, kterého se zhostili odborníci, jenž prostředí lesa znají na výbornou. Nechybělo ani opékání buřtíků. 🙂

15 Říj

Škola před 100 lety

Dne 14. 10. 2022 se žáci naší školy zúčastnili projektového dne v Rokycanech s názvem Škola před 100 lety. Pořízené fotografie vystihují tento velmi povedený den.

28 Zář

ZOO Plzeň

Před státním svátkem vyrazila mateřská a základní škola do nedaleké ZOO v Plzni. Pestrý program neohrozily ani občasné přeháňky. 🙂 Děti si výlet velmi užily.

26 Zář

Pasování čtenářů

Dne 26. 9. 2022 se uskutečnilo pasování na čtenáře v prostorách obecní knihovny za doprovodu třídní učitelky Mgr. Karolíny Grigarové. Žáci druhého ročníku byli přivítáni paní magistrou Červenou (obecní knihovnicí) a panem starostou. Slavnostního aktu se zúčastnili rodiče i spolužáci z první třídy.

06 Zář

Dětská univerzita Fakulty pedagogické ZČU

Rádi bychom Vás informovali, že i v letošním VYSOKOŠKOLSKÉM zimním semestru poběží Dětská univerzita Fakulty pedagogické ZČU. Registrace bude zahájena 7. 9. v 18:00. Děti si mohou vybrat s desítek kurzů napříč všemi obory. Účast je kompletně zdarma a je zakončena slavnostním předáním osvědčení (celý akt probíhá ve stejném formátu jako vysokoškolská promoce).   Všechny informace i registraci najdete na deti.zcu.cz.

22 Srp

Seznam školních pomůcek

Jednotlivé seznamy školních pomůcek naleznete zde:   Pomůcky pro 1. ročník  Pomůcky pro 2. ročník Pomůcky pro 3. – 5. ročník

Nastavení soukromí