02 Čvc

Slavnostní zahájení školního roku 2019-2020

Slavnostní zahájení školního roku 2019-2020 se uskuteční dne 2. 9. 2019 od 8,00 hodin v tělocvičně školy, kam zveme všechny žáky i rodiče a další přátele školy. Žáci i jejich rodiče zde dostanou informace o organizaci počátečních dní, rozvrhy a seznamy pomůcek, které jsou i ke stažení na našich stránkách. Obdrží i  informace a zápisové lístky týkající se školní jídelny, školní družiny.

31 Kvě

Oslava MDD

Dnes jsme s dětmi oslavili jejich svátek. Hráli jsme hry….cvrnkali jsme kuličky, házeli míčem, skákali šestiskok, malovali barevnými křídami na chodník u školy..opekli jsme si buřty a nakonec po obědě čekalo překvapení v podobě mražené pochoutky. Počasí bylo skvělé, nálada výborná a my tedy spokojeni.

22 Kvě

17 Pro

Vánoční besídka

Dne 15. prosince proběhla vánoční besídka v sále Restaurace Na Radosti ve Chválenicích.