Informace k doučování v roce 2022

od ledna probíhá program Doučování žáků škol realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy. Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19. Finanční podpora je poskytována EU „Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“.

Ve škole probíhalo doučování již v první polovině školního roku, nyní na něj bude opět navázáno.

Doučovací skupinu vede Mgr. Karolína Grigarová.

Cílem doučování je prohloubení a procvičení učiva a podpora k vyrovnání vzdělávacích ztrát souvisejících s výpadkem prezenčního vzdělání. Doučování je pro žáky zdarma.

Informační leták

Nastavení soukromí